Twitter Yumurta Hesap Nedir? Ne işe yarar? Neden yumurta hesap denilmektedir? Birçoğumuz duymuşuzdur twitter yumurta hesap diye.

Twitter Yumurta Hesap Nedir?

Yeni açılmış olan hesaplara yumurta hesap denilmektedir. Yada farklı amaçlarla açılan hesaplara spam, bot, sms onaysız olan hesaplara twitter yumurta hesap adı verilmektedir.

Twitter Yumurta Hesap Nedir
Twitter Yumurta Hesap Nedir

Şeklinde logosu yer almaktadır. Yumurta hesaptan kurtulmak için SMS ve mail onayı vermeniz gerekmektedir. Aksi halde hesabınız kilitlenir. SMS ve E-mail onayı olmaz ise hesabı kullanamazsınız. Twitterde milyonlarca yumurta hesap bulunmaktadır. Bunları bazen botlar saldırı amaçlı açabiliyor. Yada backlink, spam vb gibi gönderiler içinde kullanılabiliyor.

Twitter Yumurta Hesap Nedir? Ne işe yarar? Neden yumurta hesap denilmektedir? Birçoğumuz duymuşuzdur twitter yumurta hesap diye. Twitter Yumurta Hesap Nedir? Yeni açılmış olan hesaplara yumurta hesap denilmektedir. Yada farklı amaçlarla açılan hesaplara spam, bot, sms onaysız olan hesaplara twitter yumurta hesap adı verilmektedir. Twitter Yumurta Hesap Nedir Şeklinde logosu yer almaktadır. Yumurta hesaptan kurtulmak için SMS ve mail onayı vermeniz gerekmektedir. Aksi halde hesabınız kilitlenir. SMS ve E-mail onayı olmaz ise hesabı kullanamazsınız. Twitterde milyonlarca yumurta hesap bulunmaktadır. Bunları bazen botlar saldırı amaçlı açabiliyor. Yada backlink, spam vb gibi gönderiler içinde kullanılabiliyor.
Twitter Yumurta Hesap Nedir?

Twitter Yumurta Hesap Nedir?

Twitter Yumurta Hesap Nedir?

Twitter Yumurta Hesap Nedir?

Twitter Yumurta Hesap Nedir?

User Rating: 4.65 ( 1 votes)
Yorumları GösterYorumları Kapat

Yorum Yapmak İster misin?